Інтерфакс-Україна
16:05 26.06.2018

Готовність до опалювального сезону в Україні становить близько 28% - Мінрегіон

2 хв читати
Готовність до опалювального сезону в Україні становить близько 28% - Мінрегіон

Готовність житлового сектора України до опалювального сезону становить 28%, соціальних об'єктів - 26,7%, повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Едуард Кругляк під час селекторної наради з підготовки до нового опалювального сезону у вівторок.

"Ми бачимо зростання фінансування підготовки до опалювального сезону з 9 млрд у 2017-му до 11 млрд, закладених на сьогодні. Органи місцевого самоврядування планують використовувати на підготовку до опалювального сезону 3% від бюджетів розвитку", - повідомив, у свою чергу, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, при цьому додавши, що зазначених коштів недостатньо.

Він закликав підприємства, що надають послуги з водо- і теплопостачання, укласти договори про реструктуризацію заборгованостей за газ, щоб уникнути його відключення під час опалювального сезону.

"Уже списано штрафів і пені на 6,4 млрд грн (відповідно до закону про врегулювання заборгованостей за енергоносії теплопостачальних організацій - ІФ). Але є сім підприємств, що мають найбільшу заборгованість, але не підписали договори на реструктуризацію", - зазначив Г.Зубко.

За його словами, зокрема, до переліку увійшли "Харківські тепломережі" (1,16 млрд грн боргу за газ), "Донецьке теплокомуненерго" (819 млн грн) і "Криворіжтеплоцентраль" (550 млн грн).

"Найбільше мене турбує Харків: це борги за електроенергію на 1,17 млрд грн, газ - на 1,16 млрд грн. І на сьогодні в Харкові відсутнє гаряче водопостачання", - сказав Г.Зубко.

Він нагадав, що крім реструктуризації боргів, міста можуть використовувати залишки на казначейських рахунках, які дотепер становлять 68 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Темпи сівби зернових за тиждень зросли на 31,9%, проте відставання від посівної-2025 ще більше 20%

Обсяг кредитів у квітні зріс на 2,3%, депозитів – на 2,6% – Нацбанк

Топменеджерка Ощадбанку: ми надаємо позитивне рішення на кредит приблизно 80% проєктів, кредитуємо – 65%

НУР спільно з урядом Німеччини та KfW планують у 2026р. запустити грантове фінансування енергопроєктів бізнесу – перший заступник

Обсяг імпорту в Україну легкових авто за 4 міс.-2026 скоротився на 14%

Winner має намір придбати приміщення в іноваційному парку UNIT.City

МОЗ планує до кінця 2026р. забезпечити сонячну генерацію ще у 378 медзакладах – Ляшко

Міненерго пропонує звільнити від обмежень е/е споживачів під час закупівлі не менше як 60% потреб у розподіленої генерації

Мінекономіки розширило перелік техніки з 15%-ю компенсацією 146 найменуваннями від 13 виробників

Готовність українського бізнесу інвестувати у комплексні системні енергорішення суттєво зросла – директорка RSE Group Ukraine

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА