Інтерфакс-Україна
17:07 23.05.2018

Кабмін вп'яте відмовив главі Мінфіну у призначенні Бугримової його заступником

1 хв читати
Кабмін вп'яте відмовив главі Мінфіну у призначенні Бугримової його заступником

Міністр фінансів Олександр Данилюк на засіданні уряду в середу безуспішно намагався домогтися призначення свого радника Яни Бугримової на посаду заступника міністра.

"Відповідне подання робилося вже чотири рази. Людина тричі пройшла спецперевірку. Призначення відбувається вже два роки. Я вважаю це нерозумінням важливості сфери, чим займається Мінфін, особливо зараз...", – сказав глава Мінфіну прем'єру Володимиру Гройсману перед розглядом кадрових питань, серед яких була відсутня кандидатура Я.Бугримової.

Публічна трансляція засідання в цей момент була припинена, однак присутні на Кабміні сказали агентству, що після короткої перепалки міністру було відмовлено в його проханні. Під час обміну думками А.Данилюк навіть допустив підготовку подання про свою відставку.

"Роби, що маєш, і будь, що буде", – такими словами міністр прокоментував цей конфлікт на своїй сторінці в Facebook.

У прес-службі Мінфіну і Кабміну агентству "Інтерфакс-Україна" не вдалося отримати інших коментарів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА