Інтерфакс-Україна
16:35 14.05.2018

Номінаційна комісія затвердила перелік із 10 кандидатів у члени НКРЕКП для передання на розгляд президенту

1 хв читати

Номінаційна комісія з відбору нових членів Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила перелік із 10 кандидатів для подальшого подання на розгляд президентові України.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення комісія ухвалила на засіданні в Києві в понеділок.

До переліку переможців конкурсу ввійшли: Олександр Формагей, Олена Антонова, Дмитро Коваленко, Оксана Кривенко, Андрій Борисенко, Олексій Магда, Валерій Цаплін, Руслан Кайдаш, Євген Магльований, Дмитро Олефір.

Водночас номінаційну комісію очікує судовий спір із нинішнім керівником НКРЕКП Дмитром Вовком, який оскаржив у суді відмову йому в участі в конкурсі. Засідання суду в цій справі призначено на 17 травня.

Як повідомлялося, до складу НКРЕКП мають входити семеро членів, зокрема її голова.

НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробці та захороненні побутових відходів, а також забезпечує провадження цінової і тарифної політики в цих сферах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд США підтримує план Іраку передати "Західну Курну -2" від ЛУКОЙЛу американському оператору

Кількість платників податків у "Клубі білого бізнесу" зросла на 7% - ДПС

Держбюджет-2026 передбачає 16,1 млрд грн фінансування культурної сфери

IFC вперше має намір інвестувати в капітал українських страхових компаній-голова НБУ

Нардеп Гурін: Підняття зарплат військовим має відбутися за рахунок детінізації зарплат та "агресивних" заходів

Експорт українського пшеничного борошна за 5 міс.-2025/26 МР скоротився на 11%

Кабмін скасував 72-годинну перевірку для бронювання, воно здійснюватиметься швидше – Мінекономіки

Держава в 2026р. спрямує на агрострахування 60 млн грн - Мінекономіки

Українці відсутні серед претендентів на бізнес-омбудсмена – рекрутер

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА