Інтерфакс-Україна
12:03 17.04.2018

Ще 150 тис. військових пенсіонерів у вівторок отримають перераховані пенсії - голова ПФ

2 хв читати
Ще 150 тис. військових пенсіонерів у вівторок отримають перераховані пенсії - голова ПФ

Голова правління Пенсійного фонду (ПФ) України Олексій Зарудний повідомив, що у вівторок, 17 квітня, ще близько 150 тис. військових пенсіонерів отримають перераховані пенсії.

"Є наступна виплата, близько 150 тис. людей ще отримають сьогодні (перераховані пенсії - ІФ)", - сказав О.Зарудний агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

За його словами, останній транш виплат для військових пенсіонерів відбудеться 25 квітня.

Голова правління Пенсійного фонду зазначив, що наразі практично всі силові органи (близько 99%) подали заявки на виплату перерахованих пенсій військовим, і 90% цих заявок вже оброблено.

Як повідомлялося, на 11 квітня близько 316 тис. з 544 тис. (60%) військових пенсіонерів отримали перераховані пенсії.

Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що всі військові пенсіонери отримають доплати до пенсій за січень-березень вже у квітні.

Під час перерахунку буде враховано: оклад за посадою, оклад за спеціальним званням, процентну надбавку за вислугу років. Окремо буде перераховано пенсії особам керівного і рядового складу органів внутрішніх справ, для них, окрім перелічених вище виплат, враховуватимуть щомісячні додаткові види грошового забезпечення і премії за січень 2016 року.

Зазначено, що пенсійне підвищення відбуватиметься поетапно. Із 1 січня 2018 року середнє підвищення становитиме 1,5 тис. грн. Із 1 січня 2019 до цієї суми додасться ще 750 грн. Із 1 січня 2020 року - ще стільки ж. Таким чином, за два роки військові пенсії з нинішнього середнього значення збільшаться приблизно вдвічі.

Загалом, наголошується в повідомленні, пенсії буде переглянуто для пенсіонерів 12 силових відомств. Загалом підвищення отримають 498 тис. людей. У бюджеті Пенсійного фонду для підвищення військових пенсій передбачено 7,8 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ надав Кредобанку портфельну гарантію на EUR6 млн для розширення кредитування ММСБ

"Доньки" МХП поручилися за можливий новий випуск його облігацій на суму до $1 млрд

Rozetka за 9 міс.-2025 заробила дві третини загального виторгу десятки лідерів онлайн-ритейлу – дослідження

РФ сьогодні атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури в Україні

Аналітичні центри пропонують поріг ПДВ для ФОПів у 6 млн грн замість ініційованого урядом 1 млн грн

Ситуація на правому березі Києва погіршилася до рівня лівого берега – CEO YASNO

Необхідно створити енергетичні батальйони для прифронту та забезпечити доплати ремонтним бригадам енергетиків – Шмигаль

Рада не змогла призначити Шмигаля першим віцепрем'єром — міністром енергетики

Торік було введено 762 МВт нової газової генерації, але темп потрібно прискорювати – Шмигаль

Шмигаль про три ключові завдання на посаді глави Міненерго: відновлення, стійкість і модернізація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА