Інтерфакс-Україна
08:45 26.03.2018

Ціна нафти Brent знизилася до $ 70,3 за барель

1 хв читати
Ціна нафти Brent знизилася до $ 70,3 за барель

Ціни на нафту еталонних марок поступово знижуються в понеділок, раніше в ході торгів вони досягали максимуму за два місяці через побоювання посилення геополітичної напруженості на Близькому Сході.

Силами ПРО Саудівської Аравії були перехоплені і знищені сім ракет, які випустили з території Ємену, повідомило саудівське інформагентство SPA. Три з цих ракет були націлені на столицю країни Ер-Ріяд.

Травневі ф'ючерси на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures подешевшали на $ 0,1 (0,14%) - до $ 70,35 за барель. На торгах у п'ятницю їх ціна підскочила на $ 1,54 (2,23%) і становила на момент закриття $ 70,45 за барель.

Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на травень уранці в понеділок зменшилися на $ 0,22 (0,33%) - до $ 65,66 за барель. За підсумками минулої сесії їх ціна зросла на $ 1,58 (2,46%) і досягла $ 65,88 за барель.

За даними FactSet, за підсумками всього минулого тижня вартість Brent злетіла на 6,4%, WTI - на 5,6%. Це максимальне підвищення за останні вісім місяців - з липня 2017 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6684 грн/EUR1

У Раді коаліції озвучили варіант ухвалення закону про SEPA з відкладеним набуттям чинності

"Укрнафта" спільно з "Повернись живим" реалізували спільні проєкти допомоги війську на 1,3 млрд грн

Знайдено можливість вивільнити щонайменше 800 МВт електричної потужності - Свириденко

Воєнний стан не звільняє державу від сплати пені за затримку відшкодування ПДВ — КАС ВС

Попит на легкові авто з Китаю в Україні у листопаді зріс майже уп'ятеро - "УкрАвтопром"

Новорічний стіл українців за рік подорожчав на 10% - до 3980 грн - науковці

Уже 300 тис. українців активували програму "3000 км Україною" від УЗ, оформлено понад 24 тис. квитків - Свириденко

Понад 410 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, завтра останній день подачі - Свириденко

"Нова пошта " закриває останнє відділення у Святогірську на Донеччині через безпекову ситуацію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА