Інтерфакс-Україна
17:12 05.03.2018

"Нафтогаз" отримав від "Газпрому" повідомлення про звернення до арбітражу про розірвання контрактів

1 хв читати
"Нафтогаз" отримав від "Газпрому" повідомлення про звернення до арбітражу про розірвання контрактів

НАК "Нафтогаз України" отримав від ПАТ "Газпром" повідомлення про намір звернутися до Стокгольмського арбітражу щодо розірвання або перегляду умов контрактів від 2009 року на постачання і транзит газу, повідомив головний комерційний директор НАК Юрій Вітренко.

Він нагадав, що процедура передбачає 30/45 днів (30 днів - для контракту на постачання, 45 днів - для контракту на транзит газу - ІФ), протягом яких сторони мають спробувати дійти згоди щодо спірних моментів.

За словами Ю.Вітренка, НАК, зокрема, не бачить підстав для розірвання контракту на транзит, оскільки відповідні пояснення з боку "Газпрому" видаються неприйнятними.

Водночас, зазначив він, "Нафтогаз" готовий обговорити з "Газпромом" умови, які наблизять умови транзитного контракту між компаніями до європейського законодавства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держслужба зайнятості вперше виплатила ФОПу з інвалідністю компенсацію за облаштування робочого місця

Перехід до проєктного фінансування підвищить безпеку інвесторів в житло - думка

"Укрнафта" тренує власні моделі штучного інтелекту на даних нафтогазовидобутку за 65 років

Китай заборонив місцевим авіакомпаніям прийом поставок літаків Boeing

МЕА під тиском торговельних війн знизило оцінку зростання світового попиту на нафту в 2025 р. на 300 тис. б/д

ЄБРР надає Райффайзен Банку гарантію розподілу портфельних ризиків для інвестицій EUR100 млн в енергетику

Audi і Porsche відкличуть понад 60 тис. автомобілів

ДТЕК за тиждень повернув енергопостачання для 75,5 тис. абонентів в Донецькій і Дніпропетровській областях

Переговори з Болгарією про закупівлю обладнання для ХАЕС-3,4 все ще тривають через її ініціативу підвищити суму угоди – нардеп

Темпи експорту зерна відстають на 5 млн тонн від минулорічних - Мінагрополітики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА