Інтерфакс-Україна
23:50 20.12.2017

Лондонський суд дав наказ про арешт активів Коломойського і Боголюбова на суму понад $ 2,5 млрд - Приватбанк

2 хв читати
Лондонський суд дав наказ про арешт активів Коломойського і Боголюбова на суму понад $ 2,5 млрд - Приватбанк

Високий суд Лондона (Великобританія) видав наказ про всесвітній арешт активів колишніх власників Приватбанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на суму понад $ 2,5 млрд

"ПАТ КБ" ПриватБанк "почав судовий процес у Високому суді Лондона проти своїх колишніх власників і керівників - Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. 19 грудня 2017 Високий Суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів панів Коломойського і Боголюбова, і шести компаній, які їм імовірно належать або знаходяться під їх контролем ", - йдеться в повідомленні на сайті ПриватБанку.

В інформації уточнюється, що наказ про арешт активів був виданий на підставі наданих суду детальних доказів, які доводять, що Коломойський і Боголюбов вивели з банку майже $ 2 млрд шляхом проведення ряду незаконних операцій, в результаті яких, кошти переводилися на компанії, які їм таємно належали або перебували під їх контролем. "Шляхом цього процесу ПриватБанк планує повернути кошти, сума яких, разом з відсотками становить понад $ 2,5 млрд", сказано в повідомленні.

"ПриватБанк впевнений, що англійський суд чесно і об'єктивно розгляне його позов, а також, що банк зможе домогтися успіху і зможе повернути кошти, які були незаконно виведені з нього", підсумували в ПриватБанку.

Як повідомлялося, екс-власники і екс-керівництво ПриватБанку в свою чергу також оскаржують дії Нацбанку, Мінфіну і самого Приватбанку після його націоналізації. За даними НБУ за все в українські та британські суди подано понад 400 подібних позовів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

Ринок новобудов впроваджує резервне енергоживлення на етапі проєктування - експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА