Інтерфакс-Україна
10:13 20.11.2017

Лондон переведе частину автобусів на кавове біопаливо

1 хв читати

Транспортне управління Лондона (TfL) починаючи з понеділка переведе частину міських автобусів на біодизельне паливо, виготовлене зі спитої кави, повідомляє BBC.

Британська влада дедалі частіше використовує біопаливо, щоб знизити забруднення повітря. Однак уперше Лондон знайде застосування на транспорті кавовим відходам, які столиця виробляє в надлишку.

Британський стартап bio-bean, створений підприємцем Артуром Кеєм, переробляє кавову гущу промисловим способом і продає свою продукцію британським компаніям, які використовують її для опалення будівель і як пальне для автомобілів.

За даними bio-bean, лондонці щорічно генерують 200 тис. тонн кавових відходів, при цьому кожна тонна кавових відходів дає змогу скоротити викиди вуглекислого газу на 6,8 тонни.

Для того щоб забезпечити пальним один лондонський автобус, жителям і гостям столиці необхідно випивати 2,55 млн чашок на рік.

У bio-bean працює найбільший землевласник Великої Британії та один із найбагатших людей країни - герцог Вестмінстерський Г’ю Ричард Луїс Гросвенор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орендні ставки у столичних ТРЦ зросли до $22,4/кв.м у 2025 р. - UTG

"Запоріжсталь" частково відновила роботу після аварійної зупинки через блекаут

Кабмін продовжив заборону на імпорт російських товарів на 2026 рік

Україна успішно провела перші місячні аукціони з розподілу спроможності на постачання е/е на перетинах зі Словаччиною, Угорщиною та Румунією

Українська пшениця дешевшає через обстріли портів і зниження експортних закупівель - аналітики

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6828 грн/EUR1

З вересня 2025р. РФ зруйнувала чи пошкодила понад 50% генерації ДТЕК – СЕО

Зеленський підписав закон щодо підвищення податку на прибуток банків до 50%

ДТЕК ініціює створення Коаліції охочих швидко відбудувати енергетику України – СЕО

Комісія заблокованого з квітня першого конкурсу на нову генпотужність прийме рішення без повторного перегляду пропозицій – Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА