Інтерфакс-Україна
18:04 27.10.2017

Міненерговугілля і китайська CNNC обговорили питання організації виробництва ядерного палива в Україні

1 хв читати
Міненерговугілля і китайська CNNC обговорили питання організації виробництва ядерного палива в Україні

 Міністерство енергетики та вугільної промисловості України і China National Nuclear Corporation (CNNC) обговорили питання організації виробництва ядерного палива в Україні, повідомила прес-служба Міненерговугілля.

Відповідне питання було порушено під час зустрічі заступника міністра енергетики України Наталії Бойко та президента CNNC Сі Цзяцзе 26 жовтня.

"Сторони обговорили питання розширення співпраці у сфері розвитку атомно-промислового комплексу України і КНР, організації виробництва ядерного палива та спільної реалізації інвестиційного проекту на базі споруджуваної шахти на Новокостянтинівському родовищі уранових руд", - йдеться в повідомленні.

Як зазначають у Міненерговугілля, також порушувалося питання залучення China Development Bank (CDB) до фінансування проекту на Новокостянтинівському родовищі.

Як повідомлялося, раніше міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик заявляв про інтерес із боку Westinghouse і однієї з французьких компаній до будівництва заводу з фабрикування ядерного палива в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА