Інтерфакс-Україна
16:11 23.10.2017

Новий потяг класу "Інтерсіті" Київ-Тернопіль курсуватиме з 3 листопада

1 хв читати
Новий потяг класу "Інтерсіті" Київ-Тернопіль курсуватиме з 3 листопада

 Філія "Українська залізнична швидкісна компанія" ПАТ "Укрзалізниця" для забезпечення перевезення пасажирів призначила курсування нового швидкісного потяга "Інтерсіті" №747/748 Київ-Тернопіль-Київ відправленням із Києва з 3 листопада, з Тернополя з 4 листопада.

Як повідомила прес-служба філії, він курсуватиме щодня, окрім понеділка з Києва та вівторка з Тернополя.

Потяг №747 вирушатиме із станції Київ-Пасажирський із 3 листопада о 17:24 і прибуватиме до Тернополя о 23:25. На маршруті прямування потяг зупинятиметься на станціях: Козятин-1 (19:05-19:06), Калинівка-1 (19:38-19:39), Вінниця (19:57-20:00), Гнівань (20:20-20:21), Деражня (21:19-21:20), Хмельницький (21:50-21:53), Волочиськ (22:39-22:40).

Потяг №748 вирушатиме зі станції Тернопіль з 4 листопада о 4:06 і прибуватиме на станцію Київ-Пасажирський о 9:58. На маршруті прямування потяг зупинятиметься на станціях Волочиськ (4:51-4:52), Хмельницький (5:42-5:45), Деражня (6:10-6:11), Гнівань (7:08-7:09), Вінниця (7:27-7:30), Калинівка-1 (7:45-7:46) і Козятин-1 (8:16-8:17).

Квитки з'являться у продажу на порталі бронювання квитків ПАТ і в залізничних касах найближчим часом.

Філія нагадує, що швидкісний потяг "Інтерсіті+" №715/716 Київ-Перемишль-Київ також курсує до Тернополя через Вінницю та Хмельницький.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ захищатиме в суді правомірність штрафів банку "Альянс" і МІБ майже на 97 млн грн

Британський уряд надасть гарантії під 210 млн фунтів стерлінгів кредиту для постачання збагаченого урану українським АЕС

Зеленський та Георгієва обговорили подальшу підтримку України з боку МВФ

В Києві вже побудовані об'єкти розподіленої когенерації потужністю близько 60 МВт, ще понад 100 МВт потужності в роботі – Кличко

НБУ затвердив правила запуску банків фінансової інклюзії

Комітет Ради підтримав продовження ставки податку для банків на рівні 50%

Зеленський після розмови з Трампом поговорить з директоркою МВФ – радник

ДПС, БЕБ, Держфінмон, НБУ, Офіс генпрокурора та ДМС створили МРГ для протидії схемам виведення коштів за кордон

ЄС надасть EUR75 млн на відновлення НБК Чорнобильської АЕС

НКРЕКП планує звільнити мешканців пошкодженого атаками РФ житла від плати за розподіл природного газу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА