Інтерфакс-Україна
11:11 26.12.2024

Мінагрополітики у 2024 р. виділило на розвиток меліорації майже 40 млн грн

1 хв читати
Мінагрополітики у 2024 р. виділило на розвиток меліорації майже 40 млн грн

Міністерство аграрної політики та продовольства у 2024 році надало 39,4 млн грн державної підтримки сільгосптоваровиробникам, які використовують меліоровані землі, повідомив міністр аграрної політики та продовольства Віталій Коваль у телеграмі.

"Для отримання бюджетної дотації вони подавали заявки до Державного аграрного реєстру. Після перевірки поданих заявок комісією Мінагрополітики, державна підтримка надана 10 аграрним підприємствам та території Черкаської, Київської, Одеської, Полтавської, Житомирської та Львівської областях на загальну суму 39,4 млн грн", - написав міністр.

За його інформацією, за ці кошти було забезпечено зрошення на площі 2,5 тис. га оброблюваних сільгоспугідь.

Коваль нагадав, що держпідтримку надають у розмірі до 50% вартості витрат (без урахування ПДВ) аграріям за проведення робіт із реконструкції та/або нового будівництва меліоративних систем, а також організаціям водокористувачів для відновлення, реконструкції, модернізації, капітального ремонту насосних станцій (прийнятих в експлуатацію) у період із 1 листопада попереднього року до 31 жовтня поточного року.

Максимальний розмір дотації товаровиробнику становить 26,5 тис. грн /га оброблюваних угідь, де виконано відповідні роботи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ взяв до відома пропозицію України щодо реструктуризації ВВП-варантів

Україна має скасувати пільги в реєстрації платника ПДВ та закрити митні лазівки для спожтоварів – prior actions МВФ

МВФ щодо використання активів РФ радить дотримуватися законодавства та не підривати міжнародну валютну систему

Україна вперше від початку війни запроваджує спільні довгострокові аукціони для імпорту-експорту е/е – "Укренерго"

Аграрії впродовж 2024-2025рр нерівномірно отримували держдопомогу – Рахункова палата

НБУ проти загального репрофайлінгу портфелю ОВДП, але опрацьовує з Мінфіном можливість обміну інфляційних ОВДП

IFC оцінює в EUR4 млрд потенціал України у залученні приватних інвестицій завдяки інноваційному будівництву

НКРЕКП планує у п’ятницю затвердити тариф "Укренерго" на передачу на 2026р в розмірі 785,39 грн/МВт*год

Уряд ФРН виділяє Україні ще EUR100 млн на відновлення енергетичної інфраструктури

EFI Group планує запустити монобрендові точки Beehive Cosmetics у Києві до кінця 2025р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА