12:11 06.09.2023

Сергій Бубка відповів на звинувачення проти нього

2 хв читати

 

Бубка заявляє, що не має відношення до жодного бізнесу на окупованих територіях

 

"З 2014 року я не був на окупованій території. Я народився на українській землі. Я завжди з великою гордістю представляв Україну в усьому світі. Я завжди боровся за Україну. Але зараз проти мене розпочалася кампанія зі знищення моєї репутації", - сказав він у відео, поширеному в середу.

"Я, як кожен українець, із самого початку зробив свій вибір – бути з Україною та робити все можливе у боротьбі з російською агресією. Із 2014 року я не був на окупованих територіях. Я не відвідував своїх рідних і навіть не зміг бути на похороні моєї мами. Я не маю жодного відношення до жодного бізнесу на окупованій території. Моя робота полягає у підтримці українських спортсменів та українського спорту на на міжнародному рівні", - заявив Бубка.

 "Я зроблю все, щоб нинішнє покоління українських спортсменів змогло втілити свою олімпійську мрію – виступити на Олімпійських іграх у Парижі наступного року", - наголосив він, додавши: "Тим, хто намагається очорнити моє ім'я, хотів би сказати: Боротися за Україну спорт завжди було честю для мене. Боротися за державні інтереси моєї країни – найвища честь для мене".

Раніше було опубліковано розслідування компанії Bihus.info, в якому журналісти припускають, що фірма ТОВ "Фірма "Монблан", що належить Сергію та Василю Бубкам, занесена до російських реєстрів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА