Інтерфакс-Україна
18:45 19.01.2025

Трамп виступив на захист тікток

1 хв читати
Трамп виступив на захист тікток

Новообраний президент США Дональд Трамп, який у понеділок, 20 січня, офіційно вступить на посаду, закликав не допустити закриття тікток і пообіцяв відтермінувати блокування платформи. Про це він заявив у своїй соцмережі Truth Social.

Трамп обіцяє вже в понеділок, після своєї інавгурації, видати указ про розширення періоду, після якого має набрати чинності закон, що став причиною блокування тікток - "щоб ми могли досягти угоди, яка захистить нашу національну безпеку".

"Указ також підтвердить, що жодна компанія, яка допомагала вберегти тікток від блокування до мого указу, не буде притягнута до відповідальності", - зазначив обраний президент.

Він також розповів, як бачить потенційне рішення щодо платформи, щоб вона продовжила діяльність у США. "Я б хотів, щоб США мали 50% власності у спільній компанії. Таким чином ми врятуємо тікток, забезпечимо, що він у хороших руках і дозволимо йому розвиватися. Без згоди США тікток не буде. З нашою згодою він коштуватиме сотні мільярдів, а може й трильйони доларів. Тому моя початкова ідея - спільна компанія з нинішніх власників і/або нових, де США отримають 50%", - пояснив Трамп.

Як повідомлялося, 18 січня застосунок тікток почав бути недоступним у США через ухвалений майже рік тому закон, що вимагає від тікток відмежуватися від китайського власника під загрозою заборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гендиректор "Укрпошти" сподівається на реалістичні рішення щодо оподаткування посилок

Кількість абонентів 5G у світі досягне 6,4 млрд у 2031 році - Ericsson

Пункти незламності відтепер зможуть мати інтернет через xPON або Starlink - перший віцепрем’єр

Кабмін пропонує встановити в Україні 7 січня Днем програміста

Уряд ухвалив постанову про можливість подання заяв на ліцензії у сфері грального бізнесу через портал "Дія"

"Укрпошта" та "Нова пошта" 24–25/12 працюватимуть без змін, 31 грудня — до 16:00-17:00, 1/01 – вихідний

"Фокстрот" запустив продажі на маркетплейсі "Алло"

Ощадбанк та IT-Enterprise розпочали проєкт впровадження єдиної цифрової системи рекрутингу й HR-аналітики

"Укрпошта" повідомила про можливі затримки доставки посилок на південь Одещини

"Нова пошта" повідомила про можливі затримки в доставці посилок у західній частині Одещини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА