19:08 16.02.2024

Результати чемпіонату України зі сквошу-2024

2 хв читати

10-11 лютого на кортах столичного фітнес-клубу «Sport Life» Теремки відбувся Чемпіонат України зі сквошу 2024, що зібрав 120 спортсменів з усіх куточків країни. Участь у змаганнях взяли представники Харкова, Дніпра, Полтави, Одеси, Херсона та Львова та інших регіонів країни.

Серед дорослих категорій чемпіонами стали Анастасія Костюкова та Денис Подворний, які змогли вибороти перемогу над своїми суперниками, демонструючи високий рівень майстерності та непереможний дух. Для Дениса Подворного ця перемога стала особливо значущою, оскільки він зумів повернутися до змагань після року відновлення та здобути свій 7-й титул чемпіона України, віддавши суперникам лише два гейми.

3 місце Петрович Руслан

Організатори висловили щиру вдячність Збройним Силам України за можливість жити та проводити подібні заходи. Також подяка була адресована мережі клубів Sport Life за безкоштовне надання кортів, «Інтерфакс Україна», «Experts Club» та Максиму Уракіну за інформаційне висвітлення турніру, а також «ТЕРМОПАБ» в особі Олександра Баташова та компанії «КРАЙНА» за невтомну підтримку та допомогу в організації турніру.

Особливу подяку заслуговує Tecnifibre за цінні подарунки для дитячих категорій, а також усім гравцям та суддям, які змогли приєднатися до цієї спортивної події.

Цей чемпіонат підтвердив, що навіть у складні часи українці зберігають здатність до єднання, зростання та досягнення великих успіхів. Переможці та призери у дитячих категоріях вкотре нагадали про важливість спорту в розвитку молоді та зміцненні національного духу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт