Інтерфакс-Україна
07:08 26.08.2020

"Динамо" обіграло "Шахтар" з рахунком 3:1 в матчі за Суперкубок України

1 хв читати
"Динамо" обіграло "Шахтар" з рахунком 3:1 в матчі за Суперкубок України

Київське "Динамо" обіграло донецький "Шахтар" з рахунком 3:1 в матчі за Суперкубок України.

На 20-й хвилині рахунок у матчі на НСК "Олімпійський" відкрив півзахисник "Динамо" Карлос Де Піна. На 31-й хвилині Жерсон Родрігес подвоїв перевагу киян. Але через шість хвилин Жуніор Мораес відіграв один м'яч.

У другому таймі "Шахтар" багато атакував, але не зумів забити, а форвард "Динамо" Фран Соль, що вийшов на заміну на 83-й хвилині поставив крапку в матчі.

"Динамо" в 9-й раз завоювало Суперкубок України. "Шахтар" вигравав цей трофей 8 разів.

 

 

ОСТАННЄ

Міжнародний союз велосипедистів зняв усі обмеження з білоруських спортсменів

Міжнародна федерація фехтування скасувала всі обмеження для спортсменів з РФ та Білорусі

Петиція Гераскевича про позбавлення Бубки звання "Герой України" і накладання санкцій не набрала необхідних голосів

Мінспорту: зняття обмежень з представників РФ та Білорусі є зрадою Олімпійської хартії

Європейська федерація гімнастики зняла обмеження з росіян та білорусів після рішення World Gymnastics

Українки посіли дві перші позиції етапу Діамантової ліги у стрибках у висоту у Китаї – НОК

Мессі став доларовим мільярдером вслід за Роналду

IFMA дозволила спортсменам з Росії та Білорусі виступати на міжнародних змаганнях з муайтай під національними прапорами

Світоліна виграла турніру WTA 1000 у Римі – 20-й турнір WTA у кар'єрі

Під час атаки на Київ загинув колишній хокеїст Юрій Орлов – ФХУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА