Інтерфакс-Україна
09:06 24.04.2014

"Шахтар" переграв на своєму полі "Таврію"

1 хв читати
"Шахтар" переграв на своєму полі "Таврію"

Донецький "Шахтар" обіграв сімферопольську "Таврію" з рахунком 2:1 у матчі перенесеного 20-го туру чемпіонату України з футболу.

На 30-й хвилині рахунок у цій грі відкрив бразильський півзахисник господарів поля Бернард, а через шість хвилин його співвітчизник Едуардо подвоїв результат. На 61-й хвилині Аніс Буссаїді скоротив розрив у рахунку, але це був останній точний удар у матчі.

Отже, "Шахтар" продовжує лідирувати в чемпіонаті за набраними очками та йде врівень із "Дніпром" за втраченими.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбулося жеребкування ЧС-2026: Україна потенційно потрапить до групи F - ЗМІ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

Держбюджет-2026 передбачає 6,8 млрд грн фінансування сфери молоді та спорту

Президент НОК увійшов до Координаційної комісії Європейських ігор-2027

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна має пройти Швецію для подальшої боротьби за путівку на ЧС-2026 з футболу

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА