Інтерфакс-Україна
18:11 28.07.2024

Український дзюдоїст Ядов після першої перемоги поступився представнику Монголії на Олімпіаді-2024

1 хв читати

Представник України Богдан Ядов у неділю здобув свою першу перемогу у дзюдо в 1/16 фіналу над представником Киргизстану Кубанічбеком Айбеком Уулу на полях Олімпіади в Парижі з рахунком 11:0, проте того ж дня взяв участь у другому поєдинку і поступився представнику Монголії Йондонперенлі Басхуу.

Як повідомляється на сайті Олімпіади-2024, в 1/8 фіналу Ядов поступився Йондонперенлі з рахунком 10:0. Після цього він припинив виступ на Олімпіаді. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

Держбюджет-2026 передбачає 6,8 млрд грн фінансування сфери молоді та спорту

Президент НОК увійшов до Координаційної комісії Європейських ігор-2027

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна має пройти Швецію для подальшої боротьби за путівку на ЧС-2026 з футболу

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

Україна закликає МОК та Міжнародний союз ковзанярів перевірити порушення "нейтрального статусу" російських спортсменів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА