17:51 15.11.2023

БФ "Хелп фор Юкрейн" планує на початку 2024 року відкрити реабілітаційний центр для військових на базі санаторію "Моршинський"

2 хв читати

Київ. 15 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Благодійний фонд "Хелп фор Юкрейн" планує на початку 2024 року відкрити центр психологічної та фізіотерапевтичної реабілітації військових Step By Step на базі санаторію "Моршинський" у Львівській області, повідомив президент фонду Степан Асланян.

На пресконференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу він уточнив, що проєкт буде реалізовано на базі орендованих площ центрального корпусу санаторію.

При цьому зазначалося, що центр психологічної та фізіотерапевтичної реабілітації військових буде обладнано комфортними палатами з функціональними медичними ліжками, оснащено обладнанням для УЗД-діагностики та проведення лабораторних досліджень.

"Наразі проводимо переговори зі спеціалізованими сертифікованими лабораторіями для лікування наслідків акубаротравм у співпраці з професійними психологами", - сказав він.

У свою чергу віцепрезидент організації Вілен Фаталов зазначив, що за півтора року роботи фонд уже реалізував низку проєктів, зокрема проєкт забезпечення обладнанням АТ "Миколаївобленерго", яке постраждало від ударів російського агресора по об'єктах енергетичної інфраструктури у 2022 році. В межах цього проєкту за підтримки німецьких партнерів фонд доставив АТ "Миколаївобленерго" 169,7 тонн украй необхідного обладнання, зокрема трансформаторів і генераторів.

Крім того, фонд доставляв у Миколаївську та на деокуповану територію Херсонської області гуманітарні й медичні вантажі.

У рамках проєкту було доставлено й запущено мобільну установку очищення води для прифронтового населеного пункту Козацьке Херсонської області.

Наразі проєкт продовжує реалізацію проєкту "Збережи херсонську воду", який передбачає закупівлю та встановлення мобільних систем очищення води в населених пунктах Херсонської та Миколаївської областей.

Фонд також реалізовує проєкт "Ліжка для ВПО та дитячих будинків", у рамках якого ВПО та дитячі будинки будуть забезпечені 140 ліжками.

"На жаль, потреби в гуманітарній допомозі не зменшуються, вони лише зростають, і ми маємо активізувати свої зусилля для підтримки військових і населення", - сказав Асланян.

Амбасадор фонду Євген Кошовий наголосив, що організація продовжує працювати задля забезпечення фронту легковими автомобілями. "На жаль, автомобілі на фронті стали витратним матеріалом, тому ми концентруватимемо зусилля в цьому напрямі", - сказав він.

У свою чергу Фаталов зазначив, що, реалізуючи свої проєкти, фонд не звертається по допомогу до населення, а залучає бізнес і міжнародних партнерів.

"Ми не відкривали зборів із наших громадян, ми робили акцент на українському бізнесі та іноземних партнерах. Ми маємо продовжувати консолідувати наші зусилля і залишатися згуртованими, якими ми були в лютому 2022 року. Потреб не стає менше", - сказав він.

З річним звітом про діяльність фонду можна ознайомитися за посиланням

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Результати спільного дослідження Active Group та Experts Club щодо ставлення українців до країн Близького Сходу та Центральної Азії

У Києві презентовано оцінку громадської думки щодо діяльності українських органів влади та інститутів

Дві третини українців хочуть від держави поліпшення своєї поінформованості, майже три чверті - за військово-патріотичне виховання в садочках і школах - соцопитування

Дві третини українців підтримують довгострокове збільшення фінансування безпеки та оборони - соцопитування

Результати другого всеукраїнського рейтингу мистецьких закладів вищої освіти

Київська організація Червоного хреста звернулася до правоохоронних органів у зв'язку з порушеннями в Печерській організації після відповідного звернення на інформлінію - голова міськорганізації

Рух "Маніфест 42" звернувся до президента з пропозиціями щодо запобігання тиску правоохоронців на бізнес

Чисельність вовків в Україні різко зменшилася до 2 тисяч, необхідні законодавчі зміни для збереження популяції

Обстріли росіянами ХФТІ у 2022 р. мали на меті завдання шкоди атомному об'єкту, їх і кваліфіковано як екоцид

За три роки роботи екологічних прокуратур викрито понад сотню злочинних груп, які скоювали злочини у сфері надро- та лісокористування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА