16:34 09.03.2022

Військовослужбовці російської 15-ї мотострілецької бригади попросили вибачення у народу України

1 хв читати
Військовослужбовці російської 15-ї мотострілецької бригади попросили вибачення у народу України

 Військові російської 15-ї мотострілецької бригади, що потрапили в полон, попросили вибачення в українського народу за вторгнення в Україну.

На пресконференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу, зокрема, військовослужбовець бригади Сергій Галкін, попросивши вибачення, сказав, що "керівництво країни повелося підло і стосовно нас зрадницьки". "Ми розуміємо, що ми воєнні злочинці, тут війни ніхто не хотів, усі битимуться за свою землю, свої домівки", - зазначив він.

Військовослужбовець Максим Черняк сказав, що розуміє, "яку жахливу справу ми скоїли і чинимо зараз". "Ніяких фашистів і гніту тут немає. Зрозумійте, пацани, тут немає фашистів, ми воюємо проти мирної нації. Довго замовчувати це не вийде. Це жахливе відчуття – розуміти, якої помилки ми припустилися", - сказав він.

За словами військовослужбовця Максима Дем'янова, 15-та бригада навесні 2014 року заходила до Криму, потім влітку 2014 року – до Краснодона (Луганська область. У 2017 році бригада перебувала у Сирії, у 2020 році – там само виконувала функцію військової поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Більшість українців проти виборів до завершення війни і вважає, що вони можуть розколоти суспільство - соцопитування

Більшість українців не підтримує прихід до влади після війни жодної з чинних партій - соцопитування

Українці найбільше довіряють ЗСУ, волонтерам і рятувальникам, найменше - партіям, держапарату і судам - соцопитування

В Україні стало більше тих, хто вважає, що події в країні розвиваються неправильно, - соцопитування

Більшість українців вірять у перемогу України у війні, понад половина з них вважає, що вона настане не пізніше ніж через два роки - соцопитування

ГО "Антикорупційний штаб" презентував портал, який виявляє конфлікт інтересів у місцевих депутатів

Опитування: 53,9% опитаних українців вважають, що тих, хто ухиляється від мобілізації, можна зрозуміти - "ніхто не хоче помирати"

Опитування: 39,4% опитаних вважають, що перемогою України можна вважати виведення російських військ за межі територій, захоплених із 24 лютого 2022 року, не згодні - 26,2%

Опитування: понад 63% респондентів вважають, що всі, хто заплямував себе співпрацею з ворогом на ТОТ, мають бути ув'язнені

Опитування: понад 50% опитаних українців вважають, що Україна має відновити свій ядерний потенціал

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА