14:00 10.10.2023

Від початку війни Червоний Хрест України надав психосоціальну підтримку майже півмільйону громадян - керівниця департаменту реабілітації ТЧХУ

2 хв читати
Від початку війни Червоний Хрест України надав психосоціальну підтримку майже півмільйону громадян - керівниця департаменту реабілітації ТЧХУ

Від початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації волонтери Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) надали психосоціальну допомогу майже півмільйону українських громадян, повідомила керівниця департаменту реабілітації та підтримки організації Анна Діденко.

"Тільки від початку повномасштабного вторгнення волонтери Українського Червоного Хреста надали допомогу понад 450 тисячам людей", - сказала Діденко на пресконференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

Діденко зазначила, що наразі в Україні функціонують 60 кімнат і сім центрів психосоціальної підтримки ТЧХУ.

"Ці центри розташовані в Полтаві, Тернополі, Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Хмельницькому та в Кам'янці-Подільському", - розповіла керівниця департаменту.

За її словами, з часом кількість таких центрів збільшуватиметься, оскільки необхідність у них зростає.

Діденко наголосила, що цільовою аудиторією надання психосоціальної підтримки є діти, оскільки вони є більш вразливими і самостійно впоратися зі стресом не можуть.

"Окрім цього, ми працюємо з сім'ями, також ми працюємо з сім'ями ветеранів і людьми похилого віку", - зазначила Діденко.

Вона також нагадала, що ТЧХУ почало надавати психосоціальну підтримку ще з 2014 року, проте виклики та масштаби, з якими стикаються волонтери та фахівці, наразі змінилися.

Діденко наголосила, що нині волонтери, які надають психосоціальну підтримку, допомагають подолати, зокрема, такі актуальні проблеми, як труднощі з комунікацією у школах після дистанційного навчання та з адаптацією дітей, які приїжджають в Україну після перебування за кордоном, звикання в нових колективах тимчасово-переміщених осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Енергоатом" заборгував "Енергопроекту" понад 25 млн грн за вже виконані роботи - голова інституту

Частка економічних оптимістів серед українців знизилася з січня з 31% до 29,3% - опитування

Соцопитування: Лідерами недовіри громадян України залишаються чиновники, партії, парламент і суди - понад 70%

80% українців вірять у перемогу України, відносна більшість вважає перемогою відновлення кордонів станом на січень 2014 року - опитування

Більшість українців негативно ставиться до ідеї проведення виборів до завершення війни - опитування

54% українців довіряють Зеленському, 50% довіряють президенту як соціальному інституту - опитування

Соцопитування: 33% українців вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі, 47% - у неправильному

Російська влада систематично проводить політику переселення українців з окупованих територій до РФ - аналітичний звіт

Результати спільного дослідження Active Group та Experts Club щодо ставлення українців до країн Східної Азії та Близького Сходу

65% українців вважають нашу перемогу дуже ймовірною - результати соцдослідження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА