Інтерфакс-Україна
14:05 24.05.2022

Кулеба обговорив із Блінкеном постачання Україні зброї та розблокування українського продовольчого експорту

1 хв читати
Кулеба обговорив із Блінкеном постачання Україні зброї та розблокування українського продовольчого експорту

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив із державним секретарем США Ентоні Блінкеном питання розблокування продовольчого експорту з України, а також подякував йому за постачання Україні важкого озброєння.

"Говорив із секретарем Блінкеном, щоб подякувати США за залізну підтримку України. До України прямує все більше зброї, зокрема важкої, у той час як Росія продовжує свої руйнівні атаки на Донбасі. Ми також обговорили шляхи розблокування українського експорту та забезпечення глобальної продовольчої безпеки", - написав Кулеба у твіттері у вівторок.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА