Інтерфакс-Україна
16:39 03.05.2022

Порошенко закликав союзників надати Україні більше зброї

1 хв читати
Порошенко закликав союзників надати Україні більше зброї

П'ятий президент України, народний депутат (фракція "Європейська солідарність") Петро Порошенко закликав західні країни надати Києву більше зброї.

"Зброї забагато не буває. І очевидно, що в найближчі тижні Україна стане ще сильнішою. Але нам треба ще більше. Давайте вже мріяти про ракети, які здатні досягати не лише крейсера "Москва", але й міста Москва", - наводить слова Порошенка, які він сказав під час засідання парламенту у вівторок, пресслужба "Євросолідарності".

Він зазначив, що ЗСУ знищили міф про непереможність російської армії. "Московія покрилась ганьбою через низьку боєздатність свого війська і через військові злочини своєї солдатні, бандитів і варварів", - наголосив нардеп.

Порошенко подякував міжнародним партнерам України, зокрема Великій Британії та США, а також закликав світових лідерів посилювати санкції проти РФ.

"Маємо продовжити роботу з партнерами по санкціям проти Росії. Ембарго на нафту і газ. Повна торгівельна блокада. Визнання Росії терористичною країною і тотальна ізоляція… Санкції мають бути відчутні не лише для російської верхівки, а й для так званого "глибинного" народу з далеких провінцій, який і є соціальною базою путінського режиму. Який підтримав його криваві злочини і який має розділити відповідальність разом зі своїм фюрером", - підсумував п'ятий президент.

Джерело: https://eurosolidarity.org/2022/05/03/poroshenko-davajte-mriyaty-pro-rakety-yaki-doletyat-ne-lyshe-do-krejsera-moskva-a-j-do-mista-moskva/

ОСТАННЄ

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА