Інтерфакс-Україна
12:54 19.09.2019

Болтон після звільнення розкритикував зовнішню політику Трампа

2 хв читати
Болтон після звільнення розкритикував зовнішню політику Трампа

Екс-радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон під час приватної бесіди розкритикував зовнішню політику свого колишнього начальника Дональда Трампа, пише газета Politico з посиланням на джерела.

"Він критикував Трампа кілька разів, але не називав його по імені", - розповів виданню один із присутніх на приватному ланчі.

За даними джерел, під час цієї зустрічі Болтон заявив, що будь-які переговори з КНДР та Іраном "приречені на провал". За його словами, все, чого хочуть північнокорейці та іранці, - це обговорити ослаблення санкцій проти них для підтримки їхніх економік.

Також Болтон вважає, що відсутність реакції США після проведеної іранцями раніше в цьому році атаки на американський безпілотник "підготувало ґрунт для іранської агресії".

Крім того, він заявив, що ідея запрошення членів руху "Талібан" (заборонена в Росії терористична організація) до Кемп-Девіда направила "жахливий сигнал" і була неповагою до жертв теракту 11 вересня.

Зустріч із Болтоном відбулася в аналітичному центрі Gatestone, предметом досліджень та аналізу якого є іслам на Заході та в мусульманському світі. З 2013 року до березня 2018 року головою центру був сам Болтон.

Трамп минулого тижня поінформував Болтона, що Білий дім "більше не потребує його послуг". Трамп зазначив, що він був не згоден із багатьма ідеями, висунутими Болтоном.

Болтон обіймав посаду радника з нацбезпеки з 9 квітня 2018 року.

При президентові Джорджу Бушу-молодшому Болтон із серпня 2005 до грудня 2006 року обіймав посаду постійного представника США при ООН, хоча був відомий своїм скептицизмом щодо цієї організації.

Болтон мав в американській політиці репутацію "яструба", що виступає за найбільш радикальні рішення міжнародних проблем. Американські ЗМІ нерідко називали Болтона одним із найвпливовіших осіб в адміністрації Трампа, водночас зазначаючи, що у президента та його радника періодично виникають розбіжності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо

Тимошенко обговорила с пастором Бернсом відновлення стосунків з США та компроміси, до яких, на її думку, готові українці

Матернова підкреслила важливість залучення громадянського суспільства до переговорного процесу про вступ України в ЄС

Данія закликає до відкриття всіх переговорних Кластерів про вступ України в ЄС в 2025р. - Б’єрре

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки обстрілу РФ по Миколаївці Донецької області

Каллас: Відповідальність за злочини керівництва РФ та воєнні злочини має бути більш автоматичною

Сибіга: Україна ніколи не визнає жодні вкрадені Росією території, не погодиться на обмеження армії

Глава МЗС Литви: єдиним ефективним інструментом для переговорів є тиск на Росію

Україна останнім часом відкрила 8 нових дипустанов в Африці

Дві третини українців за вибори одразу після завершення військового стану, у Зеленського росте індекс довіри

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА