Інтерфакс-Україна
15:57 01.03.2019

Мураєв недостовірно вказав у декларації інформацію про розмір внеску до статутного капіталу товариства, занизивши його на 950 тис. - НАЗК

1 хв читати
Мураєв недостовірно вказав у декларації інформацію про розмір внеску до статутного капіталу товариства, занизивши його на 950 тис. - НАЗК

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) за повної перевірки декларації народного депутата Євгена Мураєва виявило ознаки умисного декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

"Так, встановлено, що Євген Мураєв задекларував корпоративні права в господарському товаристві, однак недостовірно вказав інформацію про розмір свого внеску в статутний капітал товариства, зазначивши його меншим на 950 853 грн. Також недостовірно вказав інформацію про фінансові зобов'язання", - йдеться в повідомленні прес-служби НАЗК, оприлюдненому в п'ятницю.

У Нацагенстві зазначили, що про виявлені ознаки кримінального правопорушення до відома були поінформовані правоохоронні органи, як це і передбачено законом.

"Обґрунтований висновок про виявлені ознаки кримінального злочину - декларування недостовірної інформації, направлено до Національного антикорупційного бюро", - додали в НАЗК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА