20:55 18.12.2018

Путін відчуватиме безкарність, якщо за подальшу агресію проти України не посилити санкції

2 хв читати
Путін відчуватиме безкарність, якщо за подальшу агресію проти України не посилити санкції

Питання російської військової агресії проти України в Керченській протоці і необхідність посилення санкцій проти РФ, а також інтенсифікацію двостороннього співробітництва між Україною та Литвою обговорили секретар української Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов і керівники дипмісій Литовської Республіки в країнах "Східного партнерства".

У повідомленні, розміщеному на персональному сайті О.Турчинова у вівторок ввечері відзначається, що під час зустрічі секретар РНБО звернув увагу на те, що незважаючи на чинні санкції, військово-політичне керівництво РФ не припиняє агресію проти Української держави. "Тому без істотного посилення санкційного тиску (президент РФ Володимир - ІФ) Путін відчуватиме себе безкарним", - сказав він.

Також, говорячи про необхідність посилення санкцій проти Росії, секретар РНБО України зазначив, що з боку "наших стратегічних партнерів нелогічно посилювати економічні санкції проти РФ, і одночасно підтримувати стратегічні економічні та енергетичні проекти РФ, зокрема, "Nord Stream-2".

"Україна стає серйозним чинником європейської безпеки, і розглядати допомогу нашій державі потрібно в контексті того, що підтримуючи сектор безпеки і оборони України, Європа посилює свій захист", - підкреслив О.Турчинов.

Водночас, заступник міністра закордонних справ Литовської Республіки Дарюс Скусявічюс зазначив, що Литва розуміє бажання президента РФ "продемонструвати всьому світу, що його дії залишаються безкарними". "Саме тому ми намагаємося зробити так, щоб він відповідав за кожен свій крок", - сказав Д.Скусявічюс, додавши, що нещодавно Литва ввела додаткові власні санкції щодо фізичних осіб, причетних до агресії в Азовському морі.

Під час розмови О.Турчинов також зазначив, що не дивлячись на гібридну агресію проти України, не припиняється реформування її сектора безпеки і оборони, а також оборонно-промислового комплексу.

У свою чергу, заступник міністра закордонних справ Литовської Республіки підкреслив, що Литва ніколи не припиняла військово-технічного співробітництва з Україною. "Ми розуміємо, що країна має право захищати свою територіальну цілісність", - сказав він, додавши, що Литва завжди підтримувала і буде підтримувати Україну.

"Ми знаємо, наскільки це складно - одночасно реформувати країну, і одночасно давати відсіч російській агресії", - сказав він, зазначивши успіхи Української держави на шляху реформування.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Порошенко після служби в Михайлівському соборі привітав усіх із Великоднем

Сергія Тюріна призначено головою Хмельницької облдержадміністрації

Шмигаль обговорив із главою МЗС Великої Британії питання економічної та енергетичної підтримки

Україна не бачить загроз у зв'язку з майбутніми виборами до Європарламенту - Стефанішина

Азербайджан візьме участь у конференції з відновлення України в Берліні

Президент Грузії закликала учасників акції протесту в Тбілісі не проявляти агресію і дочекатися майбутніх виборів

Грузія перебуває на роздоріжжі – фон дер Ляйєн про протести у Тбілісі

В Офісі президента закликали світових діячів культури підтримати Глобальний саміт миру

Кличко: Президент України несе відповідальність за управління державою, її захист і оборону і має виконувати ці функції до завершення війни

Питання кількості міністерств є політичним рішенням фракції "Слуга народу" - Немчінов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА