Інтерфакс-Україна
17:48 21.07.2018

Трамп назвав "немислимим" і "можливо незаконним" запис екс-адвокатом розмови з ним

1 хв читати
Трамп назвав "немислимим" і "можливо незаконним" запис екс-адвокатом розмови з ним

Президент США Дональд Трамп у суботу назвав "немислимим" той факт, що його екс-адвокат Майкл Коен вів запис розмови з президентом, додавши, що не робив нічого поганого.

"Немислимо, що влада вривається в кабінет адвоката (рано вранці), майже нечувано. Ще більш немислимо те, що адвокат записує слова клієнта, взагалі нечувано і, можливо, незаконно. Хороша новина в тому, що ваш улюблений президент не робив нічого поганого", – написав Д.Трамп у Twitter.

Раніше газета "Нью-Йорк таймс" повідомляла, що М.Коен вів аудіозапис розмови з Д.Трампом у 2016 році, коли той був кандидатом у президенти США від Республіканської партії. У цій розмові, за даними газети, обговорювалося питання виплат колишній моделі Playboy Карен Макдугал за мовчання. К.Макдугал заявляла, що у неї були стосунки з Д.Трампом у 2006 році, після того як він одружився на Меланією Трамп.

Адвокат Д.Трампа Руді Джуліані після публікації підтвердив, що запис розмови справді існує, але зазначив, що К.Макдугал грошей не платили.

У квітні співробітники ФБР обшукали офіс М.Коена в Рокфеллерівському центрі на Мангеттені, а також його апартаменти і номер у готелі, який він займав, і вилучили документи про клієнтів юриста та його особисті фінанси, а також записи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА