Інтерфакс-Україна
17:03 17.04.2018

Фракція Радикальної партії блокує трибуну парламенту

1 хв читати
Фракція Радикальної партії блокує трибуну парламенту

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка, до якої входить 21 депутат, вирішила заблокувати трибуну Верховної Ради, доки не будуть розглянуті законопроекти про соціальний захист "чорнобильців".

"Доки це рішення не буде прийнято, доки парламент не розгляне законопроекти на захист чорнобильців, команда Радикальної партії прийняла рішення блокувати парламентську трибуну. Я звертаюся до всіх небайдужих депутатів...приєднатися до нашої акції заблокувати парламентську трибуну, доки Верховна Рада не розгляне законопроекти, не поновить дію закону про соціальний захист чорнобильців, - заявив О.Ляшко з трибуни Верховної Ради у вівторок.

Парламентарій зазначив, що команда Радикальної партії ще раз наполегливо вимагає поставити на розгляд законопроект 4442, що відновлює соціальний захист чорнобильців.

Наразі понад 10 депутатів фракції стоять біля трибуни парламенту. Верховна Рада продовжує розглядати законопроекти, депутати виступають із місця.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вимагає від спікера Стефанчука підписні листи для оголошення недовіри Кабміну

Кравчук про підсумки засідання парламентського комітету асоціації: Україна — рівноправний партнер ЄС

Трамп заявив, що Індія стала менше купувати нафти з РФ, має намір скоротити мита на індійські товари

Трамп переконаний, що вести справи з Китаєм слід з позиції сили

"Євросолідарність" виступила з вимогою дієвої реакції президента на справу Міндіча та ініціює відставку уряду

Порошенко про рішення Лондонського суду у справі ПриватБанку: за справедливість варто боротись

КЕКЦ звернувся до прокуратури щодо незаконної видачі Міндовкіллям лімітів на рубку дерев у заповідниках

Проблема стосунків з Угорщиною – це проблема не України, а ЄС і НАТО, переконаний Яценюк

Яценюк: Під час переговорів про вступ до ЄС не можна отримати все і нічим не поступитися

Суд закінчив розгляд службових документів, там немає обгрунтування для санкцій проти Порошенка – адвокат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА