Інтерфакс-Україна
17:00 31.03.2018

"Північний потік-2" є для РФ інструментом політичного шантажу

1 хв читати
"Північний потік-2" є для РФ інструментом політичного шантажу

Президент України Петро Порошенко вважає, що проект "Північний потік-2" потребує перевірки з економічної, політичної і моральної точок зору.

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це П.Порошенко сказав у коментарі німецькому медіаконцерну Funke Media Group.

"Переконаний, що спроба отруєння газом у Солсбері матиме наслідки і для "Північного потоку-2". Проект газопроводу потребує перевірки "з економічної, політичної та моральної точок зору", – сказав президент України.

П.Порошенко зазначив, що "ті, хто підтримують "Північний потік-2", самі стають спільниками президента РФ Путіна в його гібридних війнах".

Він також переконаний, що для Росії "Північний потік-2" є не бізнес-проектом, а інструментом політичного шантажу".

"Москва вкотре показала своє справжнє обличчя в питаннях газового шантажу", - наголосив глава держави.

"Крім того, "Газпром" зможе блокувати реверсні поставки газу в Україну, обмежуючи обсяги вхідних поставок газу через трубопровід - це послабило нашу країну", - сказав П.Порошенко.

ОСТАННЄ

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА