19:51 19.02.2018

Україні не потрібна згода ОРДЛО на введення миротворців на Донбас

1 хв читати
Україні не потрібна згода ОРДЛО на введення миротворців на Донбас

Україна не проводитиме діалог із представниками окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) щодо розміщення миротворчої місії ООН на сході України, повідомив заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв.

Як розповів К.Єлісєєв в ефірі "Радіо Свобода", для України головне - обговорити це питання зі своїми головними партнерами, проте остаточне рішення приймає Рада безпеки ООН, постійним членом якої є Росія.

"Звичайно, ми не плануємо проведення діалогу і погоджень з бойовиками, тому що всім зрозуміло, що за бойовиками стоїть Росія, і в зв'язку з цим головний виклик - отримати згоду на розгортання такої операції від Москви", - сказав він.

Водночас заступник голови АП нагадав, що для введення миротворців також потрібен дозвіл України.

"Приймаюча сторона - це Україна, яка вважає ці території окупованими. Тому, якщо буде згода України, я думаю, що нам не потрібна на це згода якихось окремих бандформувань", - заявив К.Єлісєєв.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою по рідкоземельних металах

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

Вибори президента України відбудуться після закінчення війни - заява Ради

Рада достроково припинила повноваження нардепа Кормишкіної

Загальна підтримка конфіскації заморожених активів РФ в ЄС поки відсутня – Каллас

ЄС запропонував Україні свою угоду щодо критичних мінералів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА