Інтерфакс-Україна
12:24 31.10.2017

"Росія не може заблокувати резолюцію ООН про порушення прав людини в окупованому Криму

1 хв читати
"Росія не може заблокувати резолюцію ООН про порушення прав людини в окупованому Криму

 Голосування за українським проектом резолюції Генеральної асамблеї ООН про порушення прав людини в окупованому Криму може відбутися вже найближчими тижнями, і Росія не має можливості будь-яким чином його заблокувати, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Росія не може заблокувати резолюцію Генасамблеї" - наголосив міністр закордонних справ на брифінгу у вівторок у Києві.

Він не виключив, що голосування ГА ООН за цією резолюцією може відбутися вже в листопаді поточного року.

"Зараз ми визначаємо дату голосування: вона буде в листопаді, можливо, через два-три тижні", - висловив думку П. Клімкін.

Раніше на брифінгу він повідомив, що Україна подають у вівторок резолюцію "Положення про права людини в Автономній Республіці Криму та м.Севастополь" для розгляду в Третьому комітеті ООН. П.Клімкін також додав, що Україна в своєму проекті резолюції вказала на необхідність виконання Росією рішення суду ООН, зокрема і відновлення діяльності Меджлісу кримськотатарського народу.

Глава МЗС України також розповів, що в запропонованому Києвом проекті резолюції наголошується на необхідності надання доступу гуманітарних організацій на території окупованого Росією Криму. За словами українського міністра, ця резолюція повинна стати основою для подальшої деокупації півострова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА