Інтерфакс-Україна
10:48 13.09.2016

"Відродження" вимагає забезпечити в держбюджеті-2017 всі видатки місцевих бюджетів реальними доходами

1 хв читати
"Відродження" вимагає забезпечити в держбюджеті-2017 всі видатки місцевих бюджетів реальними доходами

Депутатська група "Партія "Відродження" у Верховній Раді вимагає від Кабінету Міністрів України передбачити в державному бюджеті на 2017 рік повне забезпечення видатків місцевих бюджетів реальними доходами, заявив голова депутатської групи Віталій Хомутиннік.

За його словами, Кабінет Міністрів має припинити практику перекладання на місцеві бюджети непідкріплених ресурсами видатків.

"У 2016 році місцеві влади не змогли профінансувати професійно-технічну освіту, харчування в молодших класах шкіл, пільговий проїзд у транспорті. Це говорить про те, що доходи місцевих бюджетів зростають повільніше, ніж Кабінет Міністрів перекладає на них додаткові видатки. Брак коштів у місцевих бюджетах за результатами поточного року може становити понад 20 млрд гривень, що ставить під сумнів проведення децентралізації", - вважає нардеп.

Він також заявив, що депутатська група "Партія "Відродження" вимагатиме, щоб видатки місцевих бюджетів були враховані в їх реальному розмірі і підкріплені відповідним фінансуванням, як це передбачено Бюджетним кодексом і Конституцією.

"Ми виступаємо за реальну децентралізацію і категорично проти таких ініціатив, як передача на місцеві бюджети оплати комунальних послуг в установах охорони здоров'я та освіти, які сьогодні обговорюють в уряді. Інакше багато лікарень і шкіл взимку просто не зможуть працювати", - заявив В. Хомутиннік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пропозиція щодо асоційованого членства України в ЄС має раціональне зерно – голова євроінтеграційного комітету Ради

ЦВК зареєструвала Левуса народним депутатом

Безвіз довів, що Україна здатна досягати великих цілей, – Порошенко про перспективу членства в ЄС

Рада підтримала переговорний процес про набуття Україною членства в ЄС

Європейські лідери хочуть обговорити з Трампом на G7 перспективи переговорів РФ і України – ЗМІ

Безвіз став доказом здатності України до реформ і руху до ЄС - Порошенко

Стубб відмовився виступати в ролі посередника у переговорах між ЄС та Росією

МЗС України: Вважаємо неприпустимим використання походження польського заступника міністра науки Шептицького як приводу для випадів у його бік

Туск відреагував на антиукраїнські та ксенофобські заяви в Сеймі

Результати виборів у Вірменії відкривають Україні шлях до розширення впливу в регіоні – голова комітету Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА