Інтерфакс-Україна
13:13 17.06.2016

Регламентний комітет обговорить питання зняття недоторканності з нардепа Онищенка в найближчі два тижні

1 хв читати
Регламентний комітет обговорить питання зняття недоторканності з нардепа Онищенка в найближчі два тижні

Виконувач обов'язків голови парламентського комітету з питань регламенту Павло Пинзеник розраховує, що засідання його комітету, на якому буде розглянуто подання генерального прокурора України про зняття депутатської недоторканності, притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Олександра Онищенка, відбудеться в найближчі два тижні.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи можливо, що засідання профільного комітету, на якому буде розглянуто подання генпрокурора, відбудеться в перерві між пленарними тижнями (20 червня - 1 липня - ІФ), П.Пинзеник сказав: "Можливо, і з великою ймовірністю відбудеться".

Він також зазначив, що якщо не буде змінено календарний план роботи парламенту або позачергового засідання, то подання генпрокурора буде розглянуто на пленарному тижні в липні.

П.Пинзеник також нагадав, що до профільного комітету подання генпрокурора на зняття депутатської недоторканності з народного депутата О.Онищенка надійшло в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майже половина американців не підтримують зусилля Трампа щодо РФ та України – опитування

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА