Інтерфакс-Україна
17:12 22.05.2016

Біналі Їлдирим змінив Ахмета Давутоглу на посаді голови правлячої в Туреччині партії

1 хв читати
Біналі Їлдирим змінив Ахмета Давутоглу на посаді голови правлячої в Туреччині партії

Делегати правлячої турецької Партії справедливості і розвитку обрали у неділю своїм головою Біналі Їлдирима, повідомляє агентство АП.

60-річний Б.Їлдирим, який вважається близьким соратником президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана, був єдиним претендентом на цю посаду. Він змінив прем'єра Туреччини Ахмета Давутоглу.

Очікується, що після завершення з'їзду Партії справедливості і розвитку президент країни доручить Б.Їлдириму сформувати новий уряд Туреччини.

АП зазначає, що на відміну від А.Давутоглу, у Б.Їлдирима немає суттєвих розбіжностей з главою держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА