Інтерфакс-Україна
11:04 12.02.2016

Київ розраховує на продовження санкцій проти РФ цього літа

1 хв читати
Київ розраховує на продовження санкцій проти РФ цього літа

У Міністерстві закордонних справ України очікують від ЄС продовження влітку 2016 року санкцій проти Росії.

"Моє очікування, що влітку вони будуть продовжені щонайменше на півроку. Наскільки це буде продовжуватися й надалі і як Україна скористається цим часом для того, щоб стати сильнішою в багатьох речах, – ось це, на жаль, серйозніше питання", - повідомив заступник глави МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю "Європейській правді", оприлюдненому в п'ятницю.

Як відомо, в липні 2016 року закінчується термін дії санкцій ЄС стосовно РФ, пов'язаних із діями Росії на сході України.

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА