Інтерфакс-Україна
11:15 23.10.2015

Відсьогодні в Україні заборонено оприлюднювати рейтинги партій і кандидатів

1 хв читати
Відсьогодні в Україні заборонено оприлюднювати рейтинги партій і кандидатів

В Україні останній день для ведення передвиборчої агітації на чергових місцевих виборах, при цьому, згідно з п. 3 ст. 53 закону "Про місцеві вибори", починаючи з п'ятниці, вже заборонено оприлюднення цих соціологічних опитувань про рейтинги партій і кандидатів, а також коментування їх.

"Засобам масової інформації, інформаційним агентствам, іншим забороняється впродовж останніх двох днів перед днем голосування оприлюднювати або поширювати іншим чином результати опитування громадської думки, пов'язаної з виборами, зокрема про місцеві організації партій - суб'єктів виборчого процесу і кандидатів, або коментувати рейтинги кандидатів, місцевих організацій партій", - зазначено в тексті закону.

Згідно з календарним планом Центральної виборчої комісії, передвиборча агітація має бути завершена о 24:00 в п'ятницю. Після цього відповідні служби місцевих органів влади повинні зняти усі передвиборчі агітаційні матеріали.

За оцінкою експертів, партії витратили на ведення передвиборної агітації близько 2 млрд грн.

Чергові місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майже половина американців не підтримують зусилля Трампа щодо РФ та України – опитування

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА