Інтерфакс-Україна
13:38 21.12.2014

Імпортне озброєння Україна закуповуватиме за довгостроковими кредитами під держгарантії - Порошенко

1 хв читати
Імпортне озброєння Україна закуповуватиме за довгостроковими кредитами під держгарантії - Порошенко

Україна може закуповувати озброєння в інших країн шляхом довгострокових кредитів під держгарантії, повідомив президент України Петро Порошенко.

"Ми сьогодні маємо звернути серйозну увагу на забезпечення Збройних сил, інших військових формувань, правоохоронних органів сучасною технікою та озброєннями", - сказав президент, відкриваючи засідання РНБО в суботу.

За його словами, при цьому пріоритет віддається вітчизняному виробнику.

"Те, чого не вистачає, що можна купити за кордоном і тут над цими можливостями непогано попрацювала вітчизняна дипломатія. Можу сказати, що вперше ми будемо використовувати довгострокове кредитування з боку країн-постачальників під відповідні державні гарантії", - зазначив П.Порошенко.

Він повідомив, що під час зарубіжних візитів обговорював це питання з іноземними партнерами. "Знайдено підтримку і розуміння наших закордонних партнерів", - додав президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС може відключити 20 російських банків від SWIFT, а граничну ціну на нафту знизити до $45 – ЗМІ

Трамп підписав низку указів щодо розвитку ядерної енергетики та науки в США – Білий дім

Україна хотіла б, аби до зустрічі Зеленського з Путіним долучився Трамп

Відмова РФ від участі у переговорах у Ватикані свідчить про неготовність Москви до миру – нардеп Фріз

Бажання РФ створити "буферну зону" це крок до нової ескалації - член комітету Ради з питань нацбезбеки

Трамп запропонував ввести мито в 50% на товари з ЄС

Вибори в Україні стануть оптимальним варіантом для підписання мирної угоди - Лавров

МЗС України: Заяви Путіна щодо "буферної зони" доводять наочно, що саме Росія є перешкодою для мирних зусиль

Раді пропонують дозволити нардепам обіймати посади членів Кабміну

Глава МЗС Словаччини: важливо, щоб зусилля щодо мирних переговорів тривали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА