Інтерфакс-Україна
09:20 18.03.2014

Луценко виступає за децентралізацію влади і припинення призначень на посади за партійною ознакою

1 хв читати

Лідер руху "Третя українська республіка", екс-глава МВС України Юрій Луценко вважає, що центральна влада в Києві має передати повноваження на місця і припинити призначати на різні посади за партійною приналежністю.

"Потрібно передати всі повноваження вниз. Вистачить возити в Київ торби і кланятися чиновникам, які тут призначають владу. Не має бути ніяких партійних квот. Це початок корупції у політиці. Потрібно припинити партійні квоти в державному будівництві, а партійні квоти в силових структурах це не просто безвідповідально, а злочинно, особливо за умови військового становища", - сказав він в ефірі передачі "Свобода слова" на телеканалі ICTV у понеділок ввечері.

Ю.Луценко зазначив, що партії можуть делегувати керівників обласних виконавчих комітетів, яких оберуть люди, інших керівників, яких обирає народ.

"Три партії ("Батьківщина", УДАР і "Свобода" - ІФ), при всій повазі до того, що вони зробили на Майдані, не є переможцями Майдану, і вони не повинні сьогодні призначати часто абсолютно випадкових людей на різні посади, які дискредитують і Майдан, і ці партії", - наголосив він.

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА