Інтерфакс-Україна
09:11 27.11.2013

Для переходу української економіки на євростандарти країні необхідно щонайменше EUR20 млрд на рік - Янукович

1 хв читати

Президент України Віктор Янукович заявляє, що для переходу української економіки на європейські стандарти країні необхідно не менше ніж EUR20 млрд на рік.

"А в цілому до 2017 року приблизно EUR160 мільярдів потрібно", - додав глава держави в інтерв'ю українським телеканалам, повідомила прес-служба президента у вівторок ввечері.

"Це (підписання угоди - ІФ) не вступ України в Європейський Союз, і Україна не буде долучена до європейських фондів. Нас там не буде", - зазначив В.Янукович.

Він наголосив, що протягом тривалого часу Україна провадила переговори на різних рівнях із різними структурами Європейського Союзу у торговельно-економічних питаннях, питаннях енергетики.

"Будь-які переговори, які ми вели, були спрямовані на те, щоб підійти в хорошій формі. Тобто, Україна, перш за все, повинна мати достатній економічний ресурс для імплементації цієї угоди", - зазначив В.Янукович.

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА