Регіонали врахували інформацію про початок судового процесу в США та Швейцарії у справі Тимошенко та Лазаренка про розкрадання $200 млн
Інформація про початок судового процесу в США та Швейцарії у справі про розкрадання $200 млн, у незаконному привласненні яких підозрюють групу осіб, зокрема українських екс-прем'єрів Юлію Тимошенко та Павла Лазаренка, вплине на рішення фракції Партії регіонів щодо голосування за законопроект про лікування засуджених за кордоном, заявив лідер фракції Олександр Єфремов.
Відповідаючи на запитання, чи вплине інформація, яка з'явилася в ЗМІ, на рішення фракції щодо голосування за відповідні законопроекти, О.Єфремов сказав: "Безумовно".
О.Єфремов зазначив, що це питання сьогодні обговорювалося на засіданні фракції Партії регіонів. "Було досить бурхливе обговорення навколо цієї теми, й ця інформація просто не може не вплинути на рішення фракції", - сказав він.
Як повідомлялося, Міністерство доходів і зборів України розпочало судовий процес у США та Швейцарії для захисту інтересів держави Україна в справі про розкрадання $200 млн, у незаконному привласненні яких підозрюють групу осіб, зокрема українських екс-прем'єрів Ю.Тимошенко та П.Лазаренка.
Міндоходів доручило міжнародній юридичній фірмі Lawrence Graham представляти їхні інтереси в майбутніх судових процесах у низці країн світу та вжити всіх необхідних заходів для найкращого захисту інтересів держави Україна, повідомляється на сайті цієї фірми.