11:05 15.07.2013

Регіонал Лук’янов: В Україні не повинно бути двоїстого ставлення до подій, які світ сприймає із засудженням

2 хв читати

В Україні не повинно бути двоїстого ставлення до подій, які світ сприймає з осудом, а також до складних, непростих історичних фактів, що мали місце у минулому, вважає народний депутат України від фракції Партії регіонів Владислав Лук’янов.

"Якщо країна прямує в демократичне співтовариство Євросоюзу, ми змушені визнати власні помилки і дати чіткий сигнал європейському суспільству та іншим демократичним країнам і, перш за все, нашим сусідам – полякам, білорусам, росіянам, – що ми визнаємо ті помилки, які були на території нашої держави, і зробимо все можливе, щоб цього не допустити в майбутньому", - сказав В.Лук’янов, коментуючи реакцію окремих політичних сил на резолюцію cейму Польщі щодо Волинській трагедії, повідомляє прес-служба народного депутата.

"Ми всередині нашої держави виробили свою точку зору на складні, непрості історичні факти, що були наявні в минулому, щоб до цих подій, які світ сприймає з осудом і які частково згадувалися Нюрнберзьким трибуналом, в Україні не було двоїстого ставлення. У нас повинна бути складна дискусія, але вона покликана виробити наше ставлення: за щось ми повинні вибачитися, а за щось ми маємо вимагати вибачення", - переконаний політик.

Як повідомлялося, на початку липня 148 народних депутатів від Партії регіонів, Компартії України та декілька позафракційних підписалися під зверненням до польського сейму з проханням визнати "Волинську різанину ОУН-УПА геноцидом стосовно польського населення і засудити злочинні діяння українських націоналістів".

Водночас 12 липня сейм Польщі не підтримав поправки опозиції про застосування формулювання "геноцид" в ухваленій резолюції " У 70-і роковини Волинського злочину".

"Проти формулювання "геноцид" ("ludobójstwo" - ІФ) стосовно Волинської різанини проголосували 222 депутати, підтримали таку поправку - 212 і троє утрималися", - повідомив польський телеканал TVN24.

Таким чином, польські депутати прийняли текст резолюції, в якому залишилося формулювання "етнічна чистка з ознаками геноциду" ("czystka etniczna o znamionach ludobójstwa").

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА