18:09 31.05.2013

Медведєв: Сподіваємося, що Україна не братиме на себе зобов'язань, які заважатимуть її участі в ЄЕС, інакше буде дружба, але не інтеграція

2 хв читати

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв привітав підписання меморандуму про поглиблення взаємодії України з Євразійською економічною комісією, але закликав Київ не робити кроків, що суперечать цій інтеграції.

"Щойно ми стали свідками меморандуму з Україною. Це перший крок, важливий крок, потрібний крок. І ми йому дуже раді. Але він може стати й останнім кроком, якщо нічого не робити", - сказав Д.Медведєв, виступаючи на Форумі ділових людей держав-членів ЄЕП.

Як зазначив прем'єр, "ми вітаємо цей крок, але ми розуміємо, що якщо ухвалити цілу низку дуже складних, часом непопулярних рішень". "Причому всі рішення, а не лише їх частину", - зазначив Д.Медведєв.

Він наголосив, що українські партнери "не повинні брати на себе зобов'язання, які унеможливлять їхню участь у Євразійському економічному просторі та союзі".

"Це мають усі розуміти, як божий день, якщо цього не відбудеться, звісно, ми дружитимемо далі, розвиватимемо наші двосторонні відносини, але це вже не спільний ринок", - заявив прем'єр РФ.

Він висловив сподівання на те, що "стратегічні рішення щодо цього буде ухвалено".

При цьому Д.Медведєв визнав, що на пострадянському просторі відбуваються "дуже важливі інтеграційні процеси". "Саме тому вони викликають колосальний інтерес із боку зарубіжних партнерів, які мають свої очікування, якісь ревнощі відчувають, але найголовнішим є те, що відбувається в наших країнах", - зазначив прем'єр.

Даючи оцінку інтеграційним процесам у Єдиному економічному просторі, Д.Медведєв наголосив, що "ми за ці кілька років багато чого накрутили". "Ми створили безпрецедентний механізм. У чомусь він, можливо, працює непогано, а в чомусь не працює взагалі", - сказав він.

Д.Медведєв визнав, що на стан економік країн ЄЕП впливають і негативні тенденції у світовій економіці, і рецесія в низці країн.

Прем'єр вважає, що приклад України, яка підписала меморандум із Євразійською економічною комісією, наслідуватимуть і інші країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна потребуватиме додаткового фінансування у розмірі 200 мільярдів євро, - депутат Європарламенту

Україна має отримати заморожені $300 мільярдів до проведення будь-яких перемовин з Росією

Заморожені російські активи повинні бути повністю конфісковані і передані Україні - Арсеній Яценюк під час онлайн-дискусії КБФ

Президенти Бразилії та ПАР не поїдуть на Саміт миру у Швейцарії - ЗМІ

Фракція партії "УДАР Віталія Кличка" висловила солідарність із народом Грузії та підтримку його боротьби за свободу і демократію

Зеленський пропонує Раді денонсувати угоду між Україною та Білоруссю про взаємне спрощення зміни громадянства

Сейм Польщі вніс зміни до закону про допомогу громадянам України

Дебати Байдена і Трампа заплановано на 27 червня і 10 вересня

Порошенко привіз військовим на Харківщину FPV-дрони і техніку

Міністр оборони Естонії: Ідея відправлення військ в Україну нікуди не поділася, проте конкретної дискусії щодо цього не було

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА