14:46 31.05.2013

Україна після підписання меморандуму отримає фактично статус спостерігача в МС - Азаров

1 хв читати

Меморандум, який буде підписано між Україною та Євразійською економічною комісією, дасть Україні можливість брати участь у засіданнях органів Митного союзу, що, по суті, не відрізнятиметься від статусу спостерігача, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Ми маємо підписати меморандум, за результатами якого Україна отримує можливість на запрошення головуючої сторони брати участь у засіданні органів Митного союзу, а згодом і Євразійського економічного союзу", - сказав М.Азаров журналістам у Мінську в п'ятницю.

За словами прем'єра, ця можливість нічим не відрізняється від статусу спостерігача при МС. "Практично, це нічим не відрізняється від статусу спостерігача", - зазначив М.Азаров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА