Інтерфакс-Україна
14:00 08.05.2013

Янукович: будівництво перинатальних центрів і вдосконалення служби екстреної медичної допомоги - наш пріоритет

2 хв читати

Президент України Віктор Янукович називає пріоритетним будівництво перинатальних центрів і вдосконалення служби екстреної медичної допомоги.

"Ми вважаємо, що передусім маємо забезпечити можливість нашим матерям народжувати дітей, побороти ті, проблеми, які є при різних патологіях, і ми це зробимо", - сказав він під час церемонії відкриття дорожньої розв'язки в Севастополі, розповідаючи про вирішення соціальних проблем в Україні.

За його твердженням, в місті за останній час вдалося здійснити кілька великих проектів, і вони спрямовані на вирішення соціальних проблем, зокрема, будівництво корпусу міської лікарні № 1 та перинатального центру.

"Я дуже радий, що ми з Божою допомогою поступово долаємо проблему материнства і дитинства в Севастополі і сьогодні Севастополь займає одне з провідних місць в Україні, тому що і дитяча, і жіноча смертність подолані", - наголосив В.Янукович.

Президент також зазначив, що, хоча екстрена медицина не розвивається ще на такому рівні, як хотілося б, але вже є значні поліпшення в Севастополі. "Це теж наочний приклад. Ми і далі продовжуватимемо вдосконалювати службу екстреної медичної допомоги, і це теж є нашим пріоритетом", - доповнив В.Янукович.

За твердженням президента, особливу увагу в Севастополі буде приділено також проблемам, пов'язаним із серцево-судинними захворюваннями, онкологією.

"Ми сьогодні цим напрямам приділяємо особливу увагу і оснащуватимемо наші лікарні необхідним обладнанням, створюватимемо всі умови для того, щоб проводити і профілактичне лікування, і своєчасне оперативне втручання", - додав В.Янукович.

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА