14:12 03.04.2013

Губернатор Добкін: користі від сьогоднішньої Ради немає, і немає нічого дивного в ініціативі референдуму щодо реформи парламенту

2 хв читати
Губернатор Добкін: користі від сьогоднішньої Ради немає, і немає нічого дивного в ініціативі референдуму щодо реформи парламенту

Нинішня Верховна Рада демонструє недержавну політику, користі від неї немає, вважає голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

"Я сьогодні як політик, як громадянин України, спостерігаючи за тим, що відбувається у Верховній Раді, я не бачу можливостей для її подальшого функціонування. Тобто як конституційно законодавчий орган вона де-юре існуватиме, але де-факто користі від цього не буде нікому, окрім депутатів, які користуються недоторканністю, отримують заробітну плату, мають хороший майданчик для піару ... Тому тут однозначно очікувати завершення каденції цієї Верховної Ради, щоб обрати нових депутатів у нас немає ні часу, ні можливості", - сказав він на прес-конференції в середу в Києві, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" про створення в Харкові ініціативної групи з організації всеукраїнського референдуму із реформи парламенту.

Губернатор зазначив, що дізнався про таку ініціативу із засобів масової інформації. Водночас він вважає, що будь-яка народна ініціатива має право на життя.

М.Добкін, однак, не прогнозує перспективи можливої реалізації ініціативи.

"Чи реалізується ця ініціатива, не можу сказати. Люди скажуть. Якщо це є близьким для людей, вони це підтримають, не лише в Харкові. Якщо люди цього не хочуть, то цього ніхто не зможе зробити ні за вказівкою, ні під тиском ... Давайте почекаємо. Думаю, що ВР робить все можливе для того, щоб люди не лише в Харкові, а й в інших регіонах привселюдно заявляли свою незгоду з такою недержавної політикою, яку сьогодні демонструють ті, хто сьогодні не дають працювати вищому законодавчому органу", - наголосив він.

Як повідомлялося, громадська організація "Єдина соціальна мережа" у Харкові створила ініціативну групу з проведення Всеукраїнського референдуму щодо реформи парламенту.

Ініціатори пропонують для обговорення чотири питання - про розпуск Верховної Ради, про створення двопалатного парламенту, про обрання депутатів за мажоритарною системою і про позбавлення депутатів недоторканності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА