Інтерфакс-Україна
13:29 09.08.2021

Вакцинація від COVID-19 у 15 разів знижує ризик госпіталізації - МОЗ

1 хв читати
Вакцинація від COVID-19 у 15 разів знижує ризик госпіталізації - МОЗ

Вакцинація від COVID-19 знижує ризик госпіталізації та важкого перебігу хвороби в 15 разів, повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Згідно з повідомленням з посиланням на попередні дані аналізу випадків захворювання COVID-19 в Україні за останні три місяці, лише 0,7% людей, яким діагностували COVID-19, були повністю вакциновані, серед госпіталізованих повністю вакциновані були 0,4%.

Ризик захворіти серед невакцинованих більше майже у 8,5 разів, а ризик бути госпіталізованим - майже в 15.

У МОЗ зазначають, що це попередні дані, й вони не враховують безсимптомних випадків, а також тих випадків, у яких хворі не робили тестів і не зверталися по медичну допомогу. Проте статистика свідчить про те, що всі вакцини, які використовує Україна, ефективно запобігають важкому перебігу хвороби.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кожний п'ятий українець не звертається до лікарів та лікується самостійно – опитування Viber

УЧХ долучився до Всесвітнього дня донора крові

Позааптечні продажі ліків створюють дисбаланс у ліцензійних вимогах та ризики для безпеки споживача – думка

Перші українські пацієнти отримали ліки на основі медичного канабісу

За програмою "Скринінг здоров'я" пройшли обстеження уже 115 тис. громадян – Свириденко

Уряд розширив програму "Доступні ліки" ще на 50 нових МНН для лікування серцево-судинних захворювань

Розвиток виробництва активних фармінгредієнтів сприятиме входженню українських фармвиробників на європейський ринок – Качка

Уряд доповнить програму "Доступні ліки" ще 51 препаратом

Уряд розширив перелік молодих лікарів, які можуть отримати адресну допомогу при працевлаштуванні

Медзаклади, що надають спецдопомогу в зонах бойових дій, отримуватимуть доплати до кінця року – Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА