11:51 16.04.2021

МОЗ України очікує фінального рішення ЄС щодо імунних паспортів - Степанов

1 хв читати
МОЗ України очікує фінального рішення ЄС щодо імунних паспортів - Степанов

Міністерство охорони здоров'я очікує фінального рішення Європейського Союзу щодо імунних паспортів для впровадження їх в Україні, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п'ятницю.

"У ЄС 13 квітня представили проект імунних паспортів, у яких, окрім відмітки про вакцинацію, передбачається відмітка про проведене ПЛР-тестування і кількість антитіл. Це викликало бурхливу дискусію. Ми очікуємо від них фінального рішення", - сказав він.

"Зі свого боку фахівці МОЗ та Мінцифри працюють з європейськими партнерами щодо необхідних даних. Ми повністю готові до будь-якого розвитку подій, тому що центральний компонент eHealth готовий до вивантаження даних", - додав міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

AbbVie вийде на ринок препаратів від ожиріння через угоду з Gubra на $2,2 млрд

Уряд запровадив верифікацію перебування лікарів "первинки" за кордоном

Лідери фармринку України заявили про обшуки напередодні анонсованого ними зниження цін на ліки

МВС вивчає пропозицію аптек прибрати вимогу окремого приміщення для зберігання наркотичних препаратів – Радуцький

Президент підписав закон, спрямований на забезпечення доступності ліків для населення — основні положення

МОЗ домовився з виробниками про зниження цін ще на більш як 100 препаратів

Представники фармринку зустрілись з Верещук: Обговорили ризики нового регулювання

Шмигаль: урегульовуємо питання знижок в аптеках на препарати для пацієнтів із хронічними захворюваннями

Рада підтримала в 1-му читанні законопроєкт про скасування автоматичного продовження патентів на ліки під час війни

Середній показник безвідмовної робот ЦБД ЕСОЗ впродовж 2024 р. складав 99,8% - ДП "Електронне здоров'я"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА