Інтерфакс-Україна
16:28 19.03.2020

Ємець закликав транспортні компанії організувати розвозку лікарів на період карантину

1 хв читати
Ємець закликав транспортні компанії організувати розвозку лікарів на період карантину

- Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець закликав транспортні компанії організувати розвозку медичних працівників під час карантину.

"Я звертаюся до всіх державних та комерційних транспортних компаній країни, пасажирських перевізників та органів місцевої влади. Закликаю вас об'єднатися та разом створити умови для того, щоб українські медики могли добиратися до роботи та надавати допомогу хворим", - процитувала Ємця прес-служба Мінохорони здоров'я.

"Міністерство охорони здоров'я України рекомендує транспортним компаніям спільними зусиллями розробити систему шатлів та маршрутів, що оптимізують пересування фахівців, які рятують людські життя", - йдеться у зверненні міністра.

Ємець також закликав українців не виходити з дому без крайньої потреби, дбати про свою безпеку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ взяв участь у регіональних командно-штабних навчаннях

Україна отримала $50 млн від Світового банку за новим проєктом THRIVE розвитку та забезпечення медпослуг

Фармгрупа "Кусум" оцінює збиток внаслідок руйнування російським дроном аптечного складу в Києві в 1 млрд грн

Більшість українців довіряють вітчизняним виробникам ліків так само, як і іноземним - дослідження Gradus Research

Єдиний в Чорнобилі медцентр радикально зменшить перелік послуг внаслідок його перепідпорядкування - Атомпрофспілка

Україна і Бельгія домовились про розширення медичної програми "MEDEVAC"

Медичні бригади MSF в 2024 році провели більше тисячі операцій пацієнтам на прифронтових територіях

Дитяча мобільна бригада УЧХ на Рівненщині надала понад 2400 консультацій за рік

Близько 1 млн людей отримали психосоціальну підтримку УЧХ з початку повномасштабної війни - Доценко

Україна має подбати про стабільність власної системи лікарського забезпечення - президент АВЛУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА