11:56 29.08.2018

МОЗ залучить іноземних лікарів для забезпечення безперебійної роботи відділення ТКМ

2 хв читати
МОЗ залучить іноземних лікарів для забезпечення безперебійної роботи відділення ТКМ

Міністерство охорони здоров'я України для забезпечення безперебійної роботи відділення трансплантації кісткового мозку (ТКМ) Національної дитячої спеціалізованої лікарні (НДСЛ) "Охматдит" має намір залучити іноземних лікарів, які надаватимуть дистанційні та виїзні консультації, повідомила прес-служба відомства.

"Уже отримано підтвердження від фахівців із клінік Литви та Італії", - зазначили в міністерстві.

У відомстві уточнили, що після звільнення деяких лікарів, зокрема завідувачки раніше реорганізованого Центру дитячої онкогематології і ТКМ Світлани Донської, завідувача відділення ТКМ Олега Рижака, чотирьох гематологів, трансфузіолога та кількох працівників лабораторії, у відділенні ТКМ залишилася половина штату, тому навантаження на працівників на деякий час збільшиться.

Для забезпечення безперервного процесу лікування пацієнтів, навантаження щодо проведення лабораторних досліджень буде розподілено на кілька столичних медзакладів.

Крім того, розробляється план стажування українських лікарів в європейських клініках.

"Керівництво "Охматдиту" підготувало програму для молодих лікарів, які хочуть навчитися на трансплантологів у кращих іноземних фахівців та працювати в головній лікарні країни", - уточнили в МОЗ.

Як повідомлялося, керівництво НДСЛ 17 серпня звільнило О.Рижака за підсумками проведення службової перевірки на предмет раціональності замовлення лікарських засобів і їх використання деякими відділеннями медзакладу, в результаті якої було виявлено порушення.

С.Донську було звільнено 20 серпня після відмови від запропонованої їй у зв'язку з реорганізацією центру посади лікаря-гематолога педіатричного відділення консультативно-діагностичної поліклініки "Охматдиту". Слідом за нею заяви про звільнення написали ще деякі лікарі.

Наказ про реорганізацію Центру дитячої онкогематології і ТКМ, затверджений МОЗ з метою поліпшення доступу та якості надання медичних послуг, а також запобігання випадкам розкрадання медикаментів персоналом і надлишкового замовлення дорогих препаратів, набув чинності 20 серпня.

Керівництво медзакладу заявило, що у рамках реорганізації "Охматдиту" буде створено відділення дитячої нейрохірургії та відділ оцінки ризиків. При цьому зазначалося, що загальна кількість співробітників у клініці не зміниться, проте 15 посад буде скорочено, а співробітникам, що обіймають їх, запропонують іншу роботу. Зокрема, йшлося про ліквідацію посад керівників кількох центрів, що входять до структури клініки.

У свою чергу деякі лікарі центру ТКМ, а також представники деяких благодійних фондів, виступили проти реструктуризації, заявивши, що, по суті, вона є знищенням структури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Чинний механізм примусового ліцензування ліків виписаний неефективно - думка

ДП МЗУ уклало перший у 2024 р. ДКД на закупівлю орфанних препаратів

Медвузи Києва, Львова та Харкова у вересні розпочнуть навчання на магістратурі з протезування та ортезування

Єврокомісія надала недостатній доступ до інформації про закупівлю вакцин від COVID-19 - суд ЄС

Інститут ім. Філатова отримав грант на розробку ранньої діагностики стрес-асоційованих психологічних змін

Низка запущених для поліпшення доступу до лікування механізмів не спрацювала, ПДВ при держзакупівлях ліків скорочує обсяг закупівель - думка

Кличко оглянув щойно оновлений Київський міський центр нефрології та діалізу, де зараз лікують дітей з "Охматдиту

На гострі кишкові інфекції за 5 міс.-2024 перехворіли на 19% більше за минулорічний показник - МОЗ

Унаслідок ракетної атаки на "Охматдит" постраждали 300 осіб - гендиректор клініки

Повністю "Охматдит" зможе відновити роботу через пів року - гендиректор клініки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА