19:30 10.10.2023

Кабмін погодив створення індустріального парку "Сигнівка" у Львові

1 хв читати
Кабмін погодив створення індустріального парку "Сигнівка" у Львові

Кабінет Міністрів України включив індустріальний парк "Сигнівка" (Львів) до Реєстру індустріальних (промислових) парків, повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні у вівторок.

Як повідомлялося, парк розміщуватиметься на території 15 га площею 90 тис. кв. м виробничих площ. Ключові галузі - автопром, дата-центри, харчова та легка промисловість. Протягом 10 років планується створити 1500 робочих місць.

Концепцію розвитку муніципального індустріального парку (ІП) "Сигнівка" допомагала розробити Київська школа економіки за підтримки уряду Великої Британії (UK Aid).

Ділянка ІП "Сигнівка" розташована за 5 км від центру міста, поблизу кільцевої дороги. Її під'єднано до централізованого постачання води і до каналізації, поруч проходить залізнична вітка, яку можна підвести до ділянки.

Крім того, на сусідніх ділянках працюють промислові інвестори, що дає можливість залучати їхні підприємства до співпраці.

Отже, до Реєстру індустріальних парків уже включено 68 парків.

Як повідомлялося, для резидентів ІП закон передбачає, зокрема, звільнення від ПДВ і мит під час імпорту нового обладнання, а також від податку на прибуток на 10 років у разі ведення діяльності в межах ІП; пільгові ставки податку на нерухомість і плати за землю від місцевої влади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА