Інтерфакс-Україна
12:40 19.09.2023

У Харкові та області реалізуються проєкти відновлення на 3 млрд грн - голова ОВА

1 хв читати
У Харкові та області реалізуються проєкти відновлення на 3 млрд грн - голова ОВА

У Харкові та Харківській області реалізуються проєкти відновлення на суму понад 3 млрд грн, повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"У Харківській області досить великі руйнування: понад 30 тис. об'єктів, при цьому понад 10 тис. із житлового фонду. Але перший сигнал до відновлення дала саме держава - наразі ми реалізуємо проєктів відновлення на суму понад мільярд грн в області, а включно з містом Харків - більше ніж на 3 млрд грн", - розповів Синєгубов під час інвестиційного форуму KHARKIV: RESTART у Києві у вівторок.

За його словами, серед реалізованих проєктів відновлення об'єктів інфраструктури, зокрема енергетичної, житлового фонду, проєкти зі створення безпечного освітнього середовища.

Синєгубов зазначив, що в Харківській області зруйновано або пошкоджено приблизно третину підприємств - приблизно 7 тис., проте 60% із них готові інвестувати у відновлення роботи саме в Харкові та області.

"Дуже важливими є рішення, що впроваджуватиме Міністерство економіки. Минулого тижня відбулося засідання президії Конгресу регіональних і місцевих влад, де було озвучено унікальні умови для Харківщини, зокрема, кредити під 1% і збільшення фінансування на більш ніж 150 млн грн для одного із суб'єктів", - розповів голова ОВА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Український агросектор готовий до європейських стандартів і здатний стати драйвером відновлення - Тарасов

Зеленський оголосив про призначення Маркарової радником із питань відбудови України та інвестицій

Україна хоче приєднатися до Рекомендацій Ради ОЕСР щодо соціальних інновацій та інвестиційної політики

"Хмельницькобленерго" інвестувало в підготовку до ОЗП майже 80 млн грн

Виробництво біоклею з гороха з інвестиціями EUR40 млн стартувало в ІП "Коростень" компанії Юрушева

Норвезький Ukraine Investment Fund інвестує близько 100 млн крон в M10 Industrial Park у Львові

"Запоріжсталь" скерувала 370 млн грн на комплекс капремонтів, за рік інвестує більше 1 млрд грн

IFC та ЄБРР інвестують по $25 млн у фонд Rebuild Ukraine Fund Dragon Capital

Інвестиції після війни робитимуться насамперед у ВПК, енергетику, інфраструктуру та фінанси – Яценюк

Захід під час війни опосередковано зробив великі інвестиції в Україну – Яценюк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА